Over ons

post-detail-feat-img2.jpg
Welkom Bij

Vanhoornfrederic

Arch. Frederic Vanhoorn richtte het kantoor op in 2003, toen nog gelegen in Oostende. In 2013 zijn we verhuisd naar Jabbeke. Sinds 2018 kan u ons vinden in ons nieuw kantoorgebouw langs de Gistelsteenweg in het centrum van Jabbeke.

Frederic Vanhoorn

Architect - Zaakvoerder
frederic@vanhoorn.be

Anneleen

Boekhouding - Administratie
administratie@vanhoorn.be

Aagje

Assistent architect
aagje.d@vanhoorn.be

Charlotte

Assistent architect
charlotte@vanhoorn.be

Silke

Interieur architect
silke@vanhoorn.be

Evelien L.

Secretariaat
evelien.l@vanhoorn.be

Jore

Assistent architect
jore@vanhoorn.be

Sven

Assistent architect
sven@vanhoorn.be

Evelien D

Assistent architect
evelien.d@vanhoorn.be

Annelies D

Bouwkundig tekenaar
annelies.d@vanhoorn.be

Dirk

bouwkundig tekenaar
dirk@vanhoorn.be

Pieter

bouwkundig tekenaar
pieter@vanhoorn.be

Laurens

architect
laurens@vanhoorn.be

Cedric

ingenieur bouwkunde
cedric@vanhoorn.be

Briek

architect
briek@vanhoorn.be

Vacature

info@vanhoorn.be

Architectenbureau vanhoorn richt zich op uiteenlopende architectuuropdrachten: eengezinswoningen & meergezinswoningen, industriegebouwen & kantoren en dit zowel in nieuwbouw als renovatie. De bewuste keuze voor diversiteit maakt van elke opdracht een nieuwe uitdaging. De ontwerpen ontstaan steeds in dialoog met de opdrachtgever, een interactief studie- en groeiproces zorgt voor een project op maat van de klant.

De noden en wensen van de opdrachtgever worden vertaald in een project waarvan iedereen een goed gevoel krijgt. We kaderen onze opdrachten ook steeds binnen een bredere ruimtelijke en maatschappelijke context, waarbij de economische aspecten niet uit het oog verloren worden. Realistische architectuur om van te dromen.

– opname bestaande toestand
– voorontwerp
– bouwaanvraag
– opmaken meetstaten en lastenboeken
– aanbesteding

– begeleiding, plannen en controle van de uitvoering
– oplevering
– plaatsbeschrijving
– opmaak prekadastratie
– opmaak raming